drukuj stronę
Dziurkacz Eagle 837 XL, do 40 kartek
Numer: 21K008A

Cena netto:
113.67 (cena brutto: 139.81)
Realizacja zamówienia w ciągu 1-2 dni.
Zapytaj sprzedawcę: biuro@gremo.com.pl

Precyzja Dziurkowania z Eagle

Dziurkacz Eagle 837 XL to narzędzie, które łączy w sobie solidną konstrukcję z precyzyjnymi funkcjami, idealne do intensywnego użytkowania w biurze. Metalowe ramię zapewnia trwałość i niezawodność, a pojemnik na odpady z tworzywa sztucznego nierysującego podłoża dba o porządek na Twoim biurku.

Funkcjonalność i Wygoda

Wyposażony w wskaźnik środka strony oraz listwę formatową, Eagle 837 XL gwarantuje dokładne i łatwe dziurkowanie dokumentów. Blokada ramienia ułatwia przechowywanie, ograniczając wysokość dziurkacza do 70 mm, co sprawia, że jest kompaktowy i wygodny do przechowywania.

Regulowany Rozstaw Otworów i Dziurkowanie do 40 Kartek 

Dzięki regulowanemu rozstawowi otworów (70/80 mm) oraz możliwości dziurkowania do 40 kartek jednocześnie, Eagle 837 XL jest wszechstronnym narzędziem, które sprosta każdemu wyzwaniu biurowemu. Średnica dziurki wynosząca 6 mm zapewnia idealne dopasowanie do większości segregatorów. Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją, co podkreśla jego wysoką jakość i trwałość.
Parametry ogólne:
średnica dziurek: 6 mm
gwarancja: 3 lata
jednorazowo dziurkowane kartki: 40
tworzywo: metal + plastikowe elementy
odstęp między dziurkami: 70/80 mm
kolor: czarny
Dodatkowe informacje:

– metalowe ramię
– pojemnik na odpady z tworzywa sztucznego nierysującego podłoża
– wskaźnik środka strony
– listwa formatowa
– blokada ramienia ułatwia przechowywanie
– ogranicza wysokość do 70 mm
– regulowany rozstaw otworów: 70/80 mm
– dziurkuje do 40 kartek
– średnica dziurki 6 mm
– gwarancja 3 lata

drukuj stronę